• ul. Emila Zegadłowicza 1 42-400 Zawiercie
  • 605 617 267
  • Poniedziałek - Piątek: 8:30-16:30

    Sobota: 9:00-12:00

O nas

O nas

O firmie

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, dajemy Państwu gwarancję usług świadczonych na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego zawsze podchodzimy do Państwa potrzeb indywidualnie i robimy wszystko, aby zapewnić Państwu kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie doboru ubezpieczeń.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczoną multiagencją działającą od 1998 r. . Współpracujemy z większością wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Dokąd zmierzamy?

Chcemy być czołowym liderem w obszarze doradztwa i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych na terenie powiatu zawierciańskiego i nie tylko. Priorytetem dla nas jest zapewnienie Klientom najwyższej jakości obsługi.

Co oferujemy?

Naszym Klientom oferujemy wybór z ok. 40 produktów OC i AC a także z szerokiego wachlarza ubezpieczeń majątkowych. Porównujemy oferty kilkudzieśięciu Towarzystw w zaledwie kilka chwil i pomagamy wybrać najkorzystniejszą polisę pod względem cenowym i zakresu ubezpieczenia. Służymy profesjonalnym doradztwem w przypadku zaistnienia szkody. Obsługujemy podmioty indywidualne jak i gospodarcze.
Naszym kontrahentom stwarzamy możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji biznesowych.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?

Naszym atutem są stabilność i doświadczenie. Od wielu lat współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Jesteśmy firmą, która wiedzą, praktyką i rzetelną pracą zdobywa miano niezawodnego partnera w biznesie.
Naszym kapitałem jest doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym. Dzięki uczciwym warunkom pracy zasługujemy na miano atrakcyjnego pracodawcy.

Opinie naszych klientów