• ul. Emila Zegadłowicza 1 42-400 Zawiercie
  • 326-776-659
  • Poniedziałek - Piątek: 8:30-16:30

    Sobota: 9:00-12:00

Ubezpieczenie NWW

Koszty leczenia w podróży

Koszty leczenia w podróży

 

UBEZPIECZENIE PODRÓŻY ZAGRANICZNYCH

Przykładowe sytuacje kiedy będziemy mogli Ci pomóc podczas podróży zagranicznej:

  • w razie nagłego zachorowania, np.: gdy przesadzisz z opalaniem, zatrujesz się próbując lokalnych specjałów, pływając dostaniesz zapalenia spojówek lub ucha, lub nieopatrznie wejdziesz na jeżowca – znajdziemy za Ciebie odpowiednią placówkę medyczną (prywatną lub państwową) i pokryjemy koszty leczenia;
  • jeśli Twój bagaż zostanie skradziony, uszkodzony lub zaginie np.: na lotnisku lub w hotelu – wypłacimy Ci należne odszkodowanie;
  • w razie choroby lub wypadku, gdy Twój stan zdrowia nie pozwoli na prowadzenie pojazdu –zapewnimy zastępczego kierowcę;
  • jeżeli nie będziesz mógł wziąć udziału w wycieczce organizowanej przez biuro podróży – zwrócimy poniesione przez Ciebie koszty tej wycieczki;
  • w razie drobnych dolegliwości umożliwimy Ci telefoniczną lub wideokonsultację z lekarzem z Polski.
  • jeżeli Twoje dziecko zniszczy pamiątkę w sklepie lub zbije lusterko w samochodzie grając w piłkę – pokryjemy poniesione przez Ciebie koszty.

Kup ubezpieczenie i korzystaj z uroków wakacji, a w razie nieprzewidzianych zdarzeń my zorganizujemy dla Ciebie pomoc.

 

WYJAZD DO PRACY

Poszukujesz możliwości rozwoju za granicą? Planujesz rozpoczęcie pracy w innym kraju? Nie ważne, jakie miejsce na świecie dla siebie wybierzesz, ważne, byś czuł się bezpiecznie.

Polacy są coraz bardziej cenioną grupą pracowników na całym świecie. Coraz częściej poszukujemy możliwości zarobku i rozwoju kariery poza granicami naszego kraju. Nie zawsze jednak możemy już od pierwszego dnia pobytu za granicą liczyć na pełne ubezpieczenie również zdarzeń związanych z wykonywaniem pracy za granicą. Właśnie z tego powodu przygotowano specjalną ofertę ochrony – wyjazd do pracy. 

Ubezpieczenie Wyjazd do pracy zapewni Ci ochronę przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków i wysokimi kosztami leczenia poza granicami kraju oraz odpowiedzialnością cywilną za ewentualne szkody wyrządzone osobom trzecim. W razie potrzeby możesz też skorzystać z usługi zdalnych konsultacji lekarskich w języku polskim.

 

SPORT

Jesteś fanem aktywnego wypoczynku? Kochasz sport i nie wyobrażasz sobie relaksu bez nart lub sprzętu do nurkowania? Wybierz Ubezpieczenie Sport w Generali i koncentruj się tylko na przyjemnościach.

Nie wszystkich zadowala opis „wypoczynek” na ofertach biur podróży. Coraz częściej dzielimy urlop pomiędzy oddawanie się błogiemu lenistwu i uprawianie sportów – próbujemy coraz to nowych atrakcji. Dla wszystkich, którzy kochają czuć dodatkową adrenalinę przygotowano ubezpieczenie Sport, które zapewnia ochronę przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków, a także wysokimi kosztami akcji poszukiwawczych i ratowniczych oraz kosztami leczenia poza granicami kraju również powstałych w wyniku uprawiania narciarstwa, czy nurkowania. W razie potrzeby możesz też skorzystać z usługi zdalnych konsultacji lekarskich w języku polskim. 

 

REZYGNACJA Z WYJAZDU

Zaplanowałeś wakacje? Nie chcesz by coś pokrzyżowało Ci plany? Nasze ubezpieczenie gwarantuje Ci zwrot poniesionych kosztów w razie koniecznej rezygnacji z wyjazdu.

Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko przewidzieć. Zdarzają się sytuacje w życiu, które są w stanie zniszczyć nasze plany urlopowe. Dla wszystkich, którzy lubią planować, ale widzą, że nie da się zapanować nad wszystkim, przygotowano specjalne ubezpieczenie – Rezygnacja z wyjazdu, dzięki któremu ochronisz się przed poniesieniem kosztów noclegów, czy biletu lotniczego w razie odwołania przez Ciebie – z przyczyn losowych – udziału w zagranicznej imprezie turystycznej.