• ul. Emila Zegadłowicza 1 42-400 Zawiercie
  • 326-776-659
  • Poniedziałek - Piątek: 8:30-16:30

    Sobota: 9:00-12:00

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenia Komunikacje

Ubezpieczenia Komunikacje

UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ (OC)

OC to dla Ciebie tylko obowiązek? Wybierz OC w NASZYM BIURZE – skorzystaj z atrakcyjnych zniżek i odbierz dodatkowe produkty w cenie pakietu.

Ubezpieczenie OC

Nie możesz przewidzieć ani zapanować nad każdym zdarzeniem. Na drodze dzieje się po prostu zbyt wiele, zbyt szybko i tylko część sytuacji zależy od Ciebie i Twoich umiejętności. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego właściciela samochodu. Chroni osoby trzecie w przypadku szkód wyrządzonych przez Ciebie w ruchu drogowym.

Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Zabezpiecza Cię przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, które wyrządzisz osobom trzecim w czasie jazdy samochodem. 

OC chroni Cię nie tylko na terytorium Polski, ale także w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w Andorze, Chorwacji, Serbii i Szwajcarii.  OC z mocy ustawy chroni Cię przed szkodami do wysokości 5 mln EUR w przypadku szkód osobowych oraz 1 mln EUR w przypadku szkód w mieniu.

 

UBEZPIECZENIE AUTOCASCO (AC)

Cenisz swój samochód? Potrzebujesz go? Bądź przezorny! AutoCasco zapewni Twojemu autu kompleksową ochronę przed zdarzeniami losowymi.

Samochód to coś więcej, niż tylko środek transportu. Dla niektórych to także hobby, pasja a nawet synonim stylu życia. Niezależnie od tego, jak podchodzisz do swojego samochodu, bezpieczeństwo zawsze jest na pierwszym miejscu.  Ubezpieczenie AC skonstruujemy dla Ciebie w formule all risk, co oznacza, że chroni od następstw wszelkich zdarzeń, jakie tylko mogą mieć miejsce, lub tylko od kradzieży, pożaru lub całkowitego zniszczenia AutoCasco obejmuje m.in. wypadki, szkody parkingowe, kradzieże, podpalenia czy wandalizm.

Wybierając Ubezpieczenie AC, zapewniasz ochronę swego pojazdu przed kradzieżą oraz skutkami wszelkich zdarzeń, które mogą spowodować jego uszkodzenie (np. wypadki, kolizje, szkody parkingowe, akty wandalizmu, podpalenia, zatopienia). AC to ochrona przed skutkami zdarzeń zaistniałych nie tylko na terytorium Polski, ale w całej Europie (w zależności od wyboru klienta)

Sam decydujesz czy chcesz naprawić samochód w zaprzyjaźnionym warsztacie czy w autoryzowanej stacji obsługi (ASO), czy też na podstawie wyceny dokonanej przez eksperta danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego

AC pozwala Ci elastycznie kształtować wysokość składki poprzez indywidualny dobór zakresu ochrony Twojego samochodu.

 

UBEZPIECZENIE ASSISTANCE SAMOCHODOWE

Dużo podróżujesz samochodem? Wybierz Assistance i zapewnij sobie całodobową pomoc w przypadku awarii, kolizji lub kradzieży - zarówno w kraju, jak i za granicą.

W podbramkowych sytuacjach na drodze lepiej nie być pozostawionym samemu sobie. Rodzina, znajomi czy choćby przypadkowi świadkowie zdarzenia nie zawsze mogą przyjść z pomocą. Najlepszym rozwiązaniem okazuje się wtedy ubezpieczenie Assistance w Generali. Błyskawiczne, profesjonalne i niezawodne wsparcie kierowców podczas podróży. 

Z Ubezpieczeniem Auto Assistance możesz liczyć na pomoc w razie awarii, wypadku lub kradzieży pojazdu, bez względu na to czy zdarzenie miało miejsce w kraju, czy za granicą. Dzięki wyspecjalizowanej współpracującej z nami sieci holowników dotrzemy wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebował. 

W ramach Assistance możesz otrzymać pomoc polegającą na naprawie pojazdu na miejscu zdarzenia, holowaniu auta nawet do wskazanego przez Ciebie miejsca, nawet do 5000 km

Na czas naprawy Twojego samochodu zapewniamy pojazd zastępczy – nawet do 15 dni. 

W przypadku zdarzeń zaistniałych poza granicami kraju, dzięki ubezpieczenie Assistance zapewniamy zakwaterowanie do 5 dni zarówno dla Ciebie jako kierowcy, ale także podróżujących z tobą pasażerów.

 

UBEZPIECZENIE AUTOSZYBY

Lubisz być przygotowany na wszystko? Ubezpiecz szyby swego samochodu i miej poczucie, że nic Cię już nie może zaskoczyć.

Uszkodzenia szyb to najczęstsze szkody. Zdarzają się nie tylko w ruchu, ale także, gdy samochód jest zaparkowany. Mogą być spowodowane przez inne osoby lub gradobicia, upadki gałęzi a nawet kamyki na drodze. Ubezpieczenie szyb zapewnia organizację i pokrycie kosztów naprawy szyb lub wymiany ich na nowe.

Ubezpieczenie szyb samochodowych chroni Cię przed skutkami zdarzeń, w wyniku których szyby Twojego samochodu uległy uszkodzeniu i zapewnia ich naprawę lub wymianę na nowe, pochodzące od renomowanych producentów.

 

UBEZPIECZENIE KIEROWCY ORAZ PASAŻERÓW OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW (NNW)

Zdarza Ci się przewozić samochodem Twoich najbliższych? Wybierz ubezpieczenie od Następstw Niebezpiecznych Wypadków i zagwarantuj bezpieczeństwo nie tylko sobie, ale również swoim pasażerom!

Nieszczęśliwy wypadek już sam w sobie jest niezwykle przykrym wydarzeniem. Nie ma nic gorszego niż utrata zdrowia lub życia. Jak pokazuje doświadczenie, wypadki mają nierzadko także następstwa związane choćby ze znacznymi nakładami finansowymi na rehabilitację, czasowym ograniczeniem lub nawet całkowitą niezdolnością do pracy. Ubezpieczenie wypadkowe zapewnia ochronę przed skutkami nieszczęśliwych wypadków nie tylko kierowcy, ale i pasażerów, w całej Europie, przez 24h na dobę.

Ubezpieczenie NNW kierowcy oraz pasażera chroni przed następstwami nieszczęśliwych wypadków Ciebie i osoby, które przewozisz w swoim samochodzie.

 

ZIELONA KARTA (ZK)

Zielona Karta to Międzynarodowy Certyfikat Ubezpieczeniowy będący dowodem, że jego posiadacz objęty jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych zgodnie z prawem ubezpieczeniowym obowiązującym w kraju odwiedzanym przez jego posiadacza, a należącym do Systemu Zielonej Karty.

Przez odpowiednie władze tych państw jest on uznawany za ważny bez dodatkowych formalności i opłat.

Minimalny okres na jaki wystawiany jest certyfikat Zielone Karty to 15 dni.

 

OCHRONA PRAWNA (OP)

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej chroni nas przed sporami prawnymi i kosztami, które możemy w związku z nimi ponieść. Podobnie jak w ubezpieczeniu OC, przedmiot ubezpieczenia dotyczy naszego majątku. Wybierając Ochronę Prawną możemy ubezpieczyć się w wybranych dziedzinach:

  • w komunikacji,
  • w życiu prywatnym,
  • w życiu zawodowym,
  • w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Dzięki Ochronie Prawnej będziemy mogli pokryć koszty adwokata lub radcy prawnego. Możemy również liczyć na refundację kosztów związanych z postępowaniem sądowym i egzekucyjnym, pracą biegłych a także tłumaczy. Poznaj szczegóły

Jeśli potrzebujesz ubezpieczenia Ochrony Prawnej skontaktuj się doradcą. Nasi eksperci porównają dla Ciebie oferty 20 Towarzystw oraz pomogą wybrać najkorzystniejszą polisę.