• ul. Emila Zegadłowicza 1 42-400 Zawiercie
  • 326-776-659
  • Poniedziałek - Piątek: 8:30-16:30

    Sobota: 9:00-12:00

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Ubezpieczenie na życie i zdrowie

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza? Już dziś pomyśl o sobie i o tych, których kochasz. Wybierz odpowiedni zakres ochrony i zadbaj o jej zdrowie oraz bezpieczną przyszłość.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłoby się życie Twoich najbliższych, gdyby nieoczekiwanie pogorszył się Twój lub ich stan zdrowia?  Myślałeś o tym, jak zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek, gdyby nagle Ciebie zabrakło? Będą mieli odpowiednie wsparcie, jeśli dotknie ich nieszczęście?
  Dla wszystkich ludzi, którzy chcą chronić swoich najbliższych i spać spokojnie na myśl o przyszłości, przygotowujemy specjalny produkt ochronny.

Główna cecha produktu życiowego to podstawowe zabezpieczenie najbliższych w przypadku Twojej śmierci. To przede wszystkim elastyczny dobór zakresu ubezpieczenia dzięki możliwości wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia w zależności od potrzeb i bieżącej sytuacji życiowej. 

Ubezpieczenie na życie to plan zabezpieczenia Ciebie i rodziny, dzięki któremu zabezpieczysz siebie i swoich najbliższych także na przyszłość poprzez inwestowanie części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, a także możliwość dodatkowego oszczędzania na indywidualnych kontach emerytalnych IKE lub IKZE. 

Już dziś pomyśl o sobie i o tych, których kochasz. Wybierz najodpowiedniejszy dla Was zakres ochrony. Bo przecież nie chodzi tylko o Ciebie!

 

Dla Ciebie i Rodziny

To oferta dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz rodziny na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych. Unikalna konstrukcja ubezpieczenia zapewnia klientom indywidualnym szeroki zakres ochrony zarezerwowany dotąd dla osób objętych grupowymi ubezpieczeniami organizowanymi przez firmy (np. wypłata w momencie narodzin dziecka czy śmierci rodziców/teściów).

 

Szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej

Umowa może obejmować ryzyka zarezerwowane dotąd dla ubezpieczeń grupowych oferowanych pracownikom w firmach czy instytucjach np. narodziny dziecka czy zgon rodziców lub teściów. Teraz oferuje je w ubezpieczeniu Dla Ciebie i Rodziny adresowanym do szerokiej grupy klientów np. wykonujących wolne zawody czy mikro przedsiębiorców.

Atrakcyjne składki

Podstawowy zakres ubezpieczenia Dla Ciebie i Rodziny możesz mieć już za 33 zł miesięcznej składki. Dzięki konstrukcji umowy, cena jest stała i nie zależy ani od wieku, ani od płci klienta. Składka zależy wyłącznie od zakresu ubezpieczenia.

Wypłaty w razie pobytu w szpitalu

Ubezpieczenie Dla Ciebie i Rodziny umożliwia wypłatę świadczenia aż z 9 różnych zdarzeń powodujących pobytu w szpitalu. W zależności od wybranego wariantu i powodu pobytu w szpitalu możesz liczyć na wypłatę od 30 do nawet 550 zł za każdy dzień hospitalizacji.

500 zł za urodzenie wnuczka

W jednym wariancie zapewniamy wypłatę świadczenia w razie wypadku oraz profesjonalną pomoc np. opiekę kardiologiczną, wizytę u lekarza specjalisty. Gdy urodzi się wnuczek wypłacimy nawet 500 zł.